Anka WB Anka WB

Puszcza Niepołomice – GKS 1962 Jastrzębie 0:0

Bezbramkowy remis po meczu pełnym walki w środku pola.

Miedź Legnica – Odra Opole 2:0

Miedź umacnia się na pozycji lidera po kolejnych zdobytych 3 punktach. Tym razem pokonali Odre Opole 2:0 po bramkach Macieja Śliwy w 69 minucie, a wynik ustalił Patryk Makuch w 90 minucie z rzutu karnego.

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0

Chrobry pewnie pokonuje Stomil przed własną publicznością 2:0 po bramkach Huberta Turskiego w 34 minucie oraz Dominika Piła w 69. Przebieg meczu mógł być zupełnie inny, ale w 31 minucie Łukasz Moneta nie wykorzystał rzutu karnego dla Olsztynian.

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:0

Gdynianie rozegrali drugi mecz z rzędu na wyjeździe i drugi raz wracają do Gdyni bez punktów. Bramkę dla Zagłębia zdobył Szymon Sobczak w 24 minucie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice 4:0

Piłkarze podbeskidzia bez większych problemów pokonali na własnym stadionie Górnik Polkowice aż 4:0 po dwóch bramkach Mathieu Scalet’a w 8 oraz 56 minucie, Kamila Bilińskiego w 76 oraz Titas’a Milašiusa w 79.

Skra Częstochowa – Korona Kielce 1:4

Skra po wyjazdowej wygranej w poprzedniej kolejce tym razem grała w Kielcach jednak oficjalnie w roli gospodarza. Stadion w Kielcach okazał się jednak nie do zdobycia i piłkarze Skry przegrali 1:4 po bramkach Dawida Błanika w 13 minucie, Jacka Podgórskiego w 53 minucie, Marcina Szpakowskiego w 64 minucie oraz Jakuba Górskiego w 90 minucie. Honorowe trafienie dla Skry zanotował Maciej Mas w 23 minucie.

Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 2:2

Widzew będący w dołku formy przyjechał do Nowego Sącza zdeterminowany, aby zdobyć 3 punkty co widać było szczególnie w pierwsze połowie. Na jej zakończenie Dominik Kun wyprowadził Widzew na prowadzenie. W drugiej połowie Sandecja w 5 minut wyszła na prowadzenie za sprawą Damira Šovšića który wykorzystał rzutu karny w 62 minucie oraz po bramce Błażeja Szczepanka w 67. Remis dla Widzewa uratował Paweł Tomczyk w 89 minucie.

ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0

Mecz "przyjaźni" dla kibiców zakończony pewną wygraną piłkarzy z Łodzi. W 20 minucie wynik otworzył Maciej Radaszkiewicz, a wynik ustalił Maciej Wolski w 88 minucie.