Dział wiadomości

Redaktor naczelny

Adam Sadowiak 

Redaktorzy

Krystian Ruciński

Artur Wachowicz

Zbigniew Żubryj

Michał Franczyk

Jakub Chmielecki

Paulina Wagner

Krzysztof Szymczak

Patryk Nusbaum

Bartłomiej Barański

Dział fotograficzny

Anna Wegner-Bonisławska

Dział Techniczny

Piotr Walczak

Kontakt
niedziela, 03 październik 2021 12:29

Oceny widzewiaków po meczu z Puszczą Niepołomice

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oceny widzewiaków po meczu z Puszczą Niepołomice Anka WB

Jakub Wrąbel 4+ Wysoka nota dla Jakuba Wrąbla jest całkowicie uzasadniona. W ostatnich minutach uratował drużynę od straty punktów po kilku fantastycznych interwencjach. Stoperzy mają szczęście, że mają między słupkami takiej klasy bramkarza.

Krystian Nowak 4+ Po kilku słabszych występach wreszcie mogę opisać Krystiana w samych superlatywach. Bramka na wagę zwycięstwa podnosi ocenę, choć w obronie nie brakowało dobrych interwencji, po których nie mógłbym podnieść stoperowi oceny.

Daniel Tanżyna 4 Niezawodny w pojedynkach powietrznych i podczas wprowadzania piłki. Te dwa elementy są u „Dixona” na wysokim poziomie, a biorąc pod uwagę całość – solidny występ.

Tomasz Dejewski 4 Zagrał dobre zawody. Po słabym starcie sezonu może przyszedł czas na wzrost formy? Nie inaczej było w przypadku Letniowskiego, tutaj mamy podobne oczekiwania.

Patryk Stępiński 3 Ustawiony na lewym wahadle radził sobie znacznie gorzej niż w trzyosobowym bloku defensywnym. Nie popełnił żadnego rażącego i opłakanego w skutkach błędów, ale gołym okiem widać było, że nie czuje się na tej pozycji jak ryba w wodzie.

Paweł Zieliński 4 Dobrze radził sobie na prawej stronie, ale to nie jest nowość. Jego pomoc w defensywie i ofensywie jest nieoceniona i przede wszystkim... bardzo widoczna. Żałować może jedynie zmarnowanej sytuacji "oko w oko" z bramkarzem Puszczy.

Mateusz Michalski 3- Niestabilną formę prezentuje pomocnik Widzewa. Słabiutkie mecze przeplata z lepszymi, w których broni się liczbami. Ten w Niepołomicach był tym z gatunku słabszych.

Marek Hanousek 3+ Pierwszy słabszy występ Czecha w tym sezonie. Odnotował kilka strat w środku pola, po których do ataku ruszyli gracze z Niepołomic. Na pewno nie był to dzień środkowego pomocnika, ale każdemu się takie mogą zdarzyć.

Juliusz Letniowski 5 Doskonały występ zawodnika wypożyczonego z Lecha Poznań. Znów szukał możliwości zagrania prostopadłymi podaniami, a po jednym z nich Paweł Zieliński znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Swój występ skwitował ładną wrzutką na głowę Krystiana Nowaka.

Karol Danielak 2 Słabszy występ skrzydłowego Widzewa. Przegrał większość pojedynków „jeden na jeden”. Musi uważać i poprawić się w kolejnych spotkaniach, bo konkurencja nie śpi.

Bartosz Guzdek 3 Przyzwoity występ napastnika, ale nie pomagał drużynie w znaczący sposób. Nie znalazł się w żadnej kluczowej sytuacji, ale walki młodzieżowcowi odmówić nie można.

 

1 - Poniżej krytyki

2 - Słabo

3 - Przyzwoicie 

4 - Dobrze

5 - Bardzo dobrze

6 - Kapitalnie

Czytany 135 razy

Tabela

# Zespół Mecze Pkt
1 Miedź Legnica 20 44
2 Widzew Łódź 20 39
3 Korona Kielce 20 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 32
5 Sandecja Nowy Sącz 20 31
6 GKS Tychy 20 30
Kalendarium
Polska Myśliński Mirosław
58 - urodziny dziś
Polska Walczak Adam
64 - urodziny jutro
Serbia Andelkovic Miodrag
44 - urodziny jutro
Kamerun Beaud Clement
41 - urodziny jutro
Polska Banasiak Adam
32 - urodziny jutro
Słowacja Bednar Vladimir
42 - urodziny za 2 dni
Polska Wolsztyński Rafał
27 - urodziny za 2 dni
Polska Świderski Daniel
27 - urodziny za 4 dni
Polska Ślusarski Bartosz
40 - urodziny za 5 dni
Polska Pięczek Marcel
21 - urodziny za 5 dni