poniedziałek, 13 wrzesień 2021 13:29

Oceny widzewiaków po meczu z GKS-em Katowice

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oceny widzewiaków po meczu z GKS-em Katowice Anka WB

Konrad Reszka 4+ Bardzo udany debiut w tym sezonie Konrada. Pomimo kilku błędów w grze nogami, był pewnym punktem drużyny i wybronił kilka groźnych strzałów graczy z Katowic. Szkoda, że nie zachował czystego konta, ale przy bramce nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Krystian Nowak 3- Bardzo chaotyczny i niepewny w pierwszych minutach meczu. Przegrywał pojedynki główkowe i dopuszczał rywali do wejścia w pole karne Widzewa. W drugiej połowie miał mniej roboty, bo katowiczanie nie stworzyli wielu dogodnych sytuacji.

Daniel Tanżyna 4 Pewniak w obronie. Każda górna piłka padała jego łupem. Dobrze wprowadzał piłkę, choć przy jednym takim wyjściu popełnił błąd, który mógł sporo kosztować drużynę Widzewa. Jednakże, w kontekście całego meczu kapitan RTS-u zagrał dobre spotkanie.

Patryk Stępiński 4 Znów ustawiony w trzyosobowym bloku defensywnym i znów wyglądał dobrze.

Paweł Zieliński 4 Dobrze wyglądają akcje kombinacyjne z jego udziałem przy linii boiska. Jego dośrodkowania są nie lada wyzwaniem dla defensorów rywali. Dziwne, że nie ma jeszcze żadnej asysty przy golu.

Dominik Kun 5- Asysta, asysta drugiego stopnia i czynny udział w każdym ataku Widzewa. W piątkowy wieczór ustawiony na skrzydle, gdzie radził sobie odrobinę gorzej niż w poprzednich meczach, kiedy trzymał się centralnej części boiska. Nie zmienia to faktu, że Kun zagrał kolejne świetne zawody.

Marek Hanousek 5 Pisanie co tydzień o Marku, że wykonuje tytaniczną robotę w środku pola robi się powoli nudne. Ale nie możemy zaprzeczyć, że nie ma on sobie równych na swojej pozycji. Świetny przegląd pola, prostopadłe podania i pomoc obronie. Cały Hanousek!

Juliusz Letniowski 5 Czysta maestria w wykonaniu tego piłkarza. Genialnie rozrzucał piłki, zaliczył również asystę i strzelił bramkę. Bezapelacyjnie najlepszy zawodnik na boisku.

Mateusz Michalski 3+ Od kilku spotkań nie może powrócić do swojej najwyższej formy. Przegrywa pojedynki z rywalami, często traci i gubi piłkę. Plusik przy jego ocenie pojawia się za strzeloną bramkę na 3:0.

Karol Danielak 3 Jedyny aspekt, który nie zawodzi u Karola to dynamika i przyspieszenie na kilku metrach. Pod tym względem jest najlepszym na boisku. Ale do lepszej oceny potrzeba jeszcze innych cech, których brakuje u Danielaka w ostatnich meczach…

Bartosz Guzdek 4 Strzelił dość przypadkową bramkę po rykoszecie, ale najważniejsze, że w sieci. Powrót ze zgrupowania w przededniu meczu Widzewa nie przeszkodził mu, aby rozegrał kolejne dobre zawody. Na ten moment – najskuteczniejszy napastnik Widzewa Łódź!

 

1 - Poniżej krytyki

2 - Słabo

3 - Przyzwoicie 

4 - Dobrze

5 - Bardzo dobrze

6 - Kapitalnie

Czytany 132 razy