PIĄTEK 17.03.2023r.
GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK 3:2
godz: 18:00
Widzów: 9012
Składy:
GÓRNIK ZABRZE: Bielica; Sekulić, Jensen, Janicki, Janza, Mvondo, Rasak, Pacheco, Yokota, Podolski, Włodarczyk
REZERWOWI: Sokół, Paluszek, Bergstrom, Pochcioł, Wojtuszek, Olkowski, Kotzke, Okunuki, Dadok
WISŁA PŁOCK: Kamiński; Kocyła, Kapuadi, Rzeźniczak, Sulek, Tomasik, Lesniak, Furman, Szwoch, Wolski, Śpiączka
REZERWOWI: Gradecki, Chrzanowski, Cielemęcki, Vallo, Lewandowski, Gono, Kolar, Kvocera, Pawlak
Skład sędziowski: DANIEL STEFAŃSKI
(asystenci: Dawid Golis, Piotr Podbielski; techniczny: Paweł Dziopak; VAR: Paweł Raczkowski, Radosław Siejka)
RADOMIAK RADOM – LEGIA WARSZAWA 0:2
godz: 20:30
Widzów: 4499
Składy:
RADOMIAK RADOM: Kobylak; Jakubik, Justiniano, Rossi, Cestor, Machado, Ramos, Alves, Castaneda, Cayarga, Rocha
REZERWOWI: Posiadała, Cele, Donis, Żurawski, Semedo, Sarmiento, Okoniewski, Pik, Snopczyński
LEGIA WARSZAWA: Hładun; Wszołek, Nawrocki, Augustyniak, Ribeiro, Mladenović, Slisz, Kapustka, Josue, Muci, Pekhart
REZERWOWI: Miszta, Rose, Charatin, Celhaka, Sokołowski, Baku, Pich, Rosołek
Skład sędziowski: KRZYSZTOF JAKUBIK
(asystenci: Marcin Borkowski, Tomasz Niemirowski; techniczny: Radosław Trochimiuk; VAR: Szymon Marciniak, Tomasz Marciniak)
SOBOTA 18.03.2023r.
ŚLĄSK WROCŁAW – PGE FKS STAL MIELEC 1:1
godz: 12:30
Widzów: 6130
Składy:
ŚLĄSK WROCŁAW: Leszczyński - Konczkowski, Verdasca, Poprawa, Gretarsson, Bejger - Rzuchowski, Olsen, Leiva - Yeboah, Exposito
REZERWOWI: Garcia, Janasik, Jastrzembski, Łyszczarz, Quintana, Schwarz, Stawny, Szromnik, Szwedzik
STAL MIELEC: Mrozek - Hiszpański, Kasperkiewicz, Matras, Flis, Getinger - Domański, Vallejo, Hinokio, Wlazło - Sappinen
REZERWOWI: Ciepiela, Gerbowski, Kochalski, Kruk, Leandro, Lebedyński, Mak, Wolski, Żyro
Skład sędziowski: PIOTR LASYK
(asystenci: Krzysztof Myrmus, Damian Rokosz; techniczny: Rafał Rokosz; VAR: Paweł Malec, Marek Arys)
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 2:2
godz: 15:00
Widzów: 6658
Składy:
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Alomerović - Olszewski, Stojinović, Skrzypczak, Pazdan, Lewicki - Romanczuk, Nene, Sacek, Imaz - Gual
REZERWOWI: Abramowicz, Puerto, Matysik, Nguiamba, Kupisz, Prikryl, Bida, Wdowik, Bortniczuk.
ZAGŁĘBIE LUBIN: Dioudis - Jach, Ławniczak, Zivec, Grzybek - Poletanović, Pieńko, Chodyna, Mata, Kurminowski, Łakomy
REZERWOWI: Burić, Kopacz, Makowski, Gaprindaszwili, Żubrowski, Dolezal, Starzyński, Kłudka, Świerczok
Skład sędziowski: BARTOSZ FRANKOWSKI
(asytenci: Marcin Boniek, Paulina Baranowska; techniczny: Konrad Aluszyk; VAR: Daniel Stefański, Dawid Golis)
POGOŃ SZCZECIN – KORONA KIELCE 0:0
godz: 17:30
Widzów: 13961
Składy:
POGOŃ SZCZECIN: Stipica; Wahlqvist, Kostas, Malec, Koutris, Kowalczyk, Łęgowski, Dąbrowski, Wędrychowski, Grosicki, Zahović
REZERWOWI: Klebaniuk, Loncar, Borges, Stolarski, Rostami, Gorgon, Biczachczjan, Przyborek, Almqvist
KORONA KIELCE: Forenc; Zator, Trojak, Petrow, Briceag, Godinho, Deaconu, Nono, Błanik, Łukowski, Szykawka
REZERWOWI: Zapytowski, Podgórski, Takac, Kostorz, Konstantyn, Szpakowski, Deja, Danek
Skład sędziowski: TOMASZ KWIATKOWSKI
(asystenci: Tomasz Listkiewicz, Michał Obukowicz; techniczny: Artur Aluszyk; VAR: Damian Sylwestrzak, Paweł Sokolnicki)
RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CRACOVIA 4:1
godz: 20:00
Widzów: 5370
Składy:
RAKÓW CZĘSTOCHOWA: Kovacević; Tudor, Rundić, Arsenić, Svarnas, Jean Carlos, Papanikolaou, Koczerhin, Nowak, Ivi Lopez, Gutkovskis
REZERWOWI: Trelowski, Petrasek, Racovitan, Berggren, Kun, Lederman, Wdowiak, Cebula, Musiolik
CRACOVIA: Niemczycki; Rapa, Jugas, Hoskonen, Ghita, Kakabadze, Atanasov, Oshima, Rakoczy, Makuch, Kallman
REZERWOWI: Hrosso, Siplak, Jaroszyński, Konoplanka, Bochnak, Knap, Jodłowski
Skład sędziowski: JAROSŁAW PRZYBYŁ
(asystenci: Radosław Siejka, Sebastian Mucha; techniczny: Marcin Kochanek; VAR: Paweł Pskit, Konrad Sapela)
NIEDZIELA 19.03.2023r.
WARTA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 2:0
godz: 12:30
Widzów: 1854
Składy:
WARTA POZNAŃ: Lis - Ivanov, Szymonowicz, Kościelny, Stavropoulos - Mäenpää, Miguel Luís, Matuszewski, Szmyt, Szczepański - Zreľák
REZERWOWI: Grobelny, Kiełb, Żurawski, Kopczyński, Sarbinowski, Korzeniecki, Pleśnierowicz, Savić, Destan
LECHIA GDAŃSK: Kuciak - Pietrzak, Bartkowski, Kubicki, Maloča - Terrazzino, Diabate, Piła, Abu Hanna, Durmus - Zwoliński
REZERWOWI: Buchalik, Castegren, Tobers, Gajos, Brzęk, Flavio, Friesenbichler, Sezonienko, Kałuziński
Skład sędziowski: PAWEŁ MALEC
(asystenci: Jakub Winkler, Michał Gajda; techniczny: Kornel Paszkiewicz; VAR: Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Listkiewicz)
MIEDŹ LEGNICA – PIAST GLIWICE 0:1
godz: 15:00
Widzów: 3848
Składy:
MIEDŹ LEGNICA: Abramowicz - Mijusković, Niewulis, Carolina - Kostka, Naveda, Drygas, Velkovski - Dominguez, Henriquez, Chuca
REZERWOWI: Lenarcik, Kapino, Matuszek, Narsingh, Drachal, Agbor, Tront, Masouras
PIAST GLIWICE: Plach - Mosór, Czerwiński, Pyrka, Katranis - Dziczek, Tomasiewicz, Chrapek, Felix, Kądzior - Wilczek
REZERWOWI: Szymański, Munoz, Holubek, Ameyaw, Mokwa, Mucha, Hateley, Kaput, Sobczyk
Skład sędziowski: KAROL ARYS
(asystenci: Marek Arys, Bartosz Kaszyński; techniczny: Sebastian Tarnowski; VAR: Piotr Lasyk, Krzysztof Myrmus)
WIDZEW ŁÓDŹ – LECH POZNAŃ 1:2
godz: 17:30
Widzów: 17489
Składy:
WIDZEW ŁÓDŹ: Ravas; Zieliński, Żyro, Szota, Stępiński, Kun, Shehu, Hanousek, Terpiłowski, Pawłowski, Jordi S. R
REZERWOWI: Wrąbel, Czorbadżijski, Letniowski, Ciganiks, Zawadzki, Sypek, Zjawiński, Kreuzriegler, Normann
LECH POZNAŃ: Bednarek; Pereira, Milić, Salamon, Rebocho, Ba Loua, Karlstrom, Murawski, Marchwiński, Velde, Szymczak
REZERWOWI: Holec, Douglas, Sousa, Ishak, Dagerstal, KWekweskiri, Satka, Czerwiński, Sobiech
Skład sędziowski: DAMIAN KOS
(asystenci: Paweł Sokolnicki, Krzysztof Nejman; techniczny: Szymon Marciniak; VAR: Krzysztof Jakubik, Marcin Borkowski)