Dział wiadomości

Redaktor naczelny

Adam Sadowiak 

Redaktorzy

Krystian Ruciński

Artur Wachowicz

Zbigniew Żubryj

Michał Franczyk

Jakub Chmielecki

Paulina Wagner

Krzysztof Szymczak

Patryk Nusbaum

Bartłomiej Barański

Dział fotograficzny

Anna Wegner-Bonisławska

Dział Techniczny

Piotr Walczak

Kontakt
czwartek, 30 grudzień 2021 12:45

CO Z TRANSFERAMI WIDZEWA ?

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Anka WB Anka WB

Od kilku tygodni piłkarze Widzewa przebywaj na urlopach i jak nas przez wiele lat przyzwyczajono, zawsze był to czas wielu spekulacji i plotek transferowych.

Jak jest teraz? Jest inaczej, nowy zarząd na czele z Prezesem Dróżdżem podkreślają na każdym kroku, jak ważne jest dla nich, aby nie było przecieków z klubu, zresztą Prezes w jednym z wywiadów wyraźnie zaznaczył, że jak złapie kogoś, kto wynosi informację z klubu, to od razu wylatuję. I co nam kibicom w pewnym sensie, może się nie podobać, to zarząd słowa dotrzymuje, ale to tak pół żartem pół serio wszyscy zdajemy sobie sprawę, że transfery lubią ciszę. Prezes, jak i dyrektor sportowy podkreślają, że chcieliby mieć nowych graczy już na pierwszym treningu, a najpóźniej do zgrupowania w Turcji.

W mediach ostatnio pojawiły się dwa nazwiska piłkarzy, których łączy się z Widzewem, a pierwszym z nich jest Dominik Piła, który jest czołowym piłkarzem Chrobrego Głogów, a w dodatku jest młodzieżowcem mającym 20 lat l, któremu kontrakt kończy się w lecie.Jak piszą media w grę o młodzieżowca z Głogowa, weszły też kluby z ekstraklasy.

Drugim piłkarzem łączonym z Widzewem jest pochodzący z Norwegii 27-letni skrzydłowy Kristoffer Normann Hansen występujący w 10 zespole Norweskiej ekstraklasy Sandefjord, zawodnik ten rozegrał dwadzieścia sześć meczów, strzelając przy tym 7 bramek i zaliczając 6 asyst.

Obydwa transfery wyglądają na dość spore wzmocnienia, tylko, czy dojdą one do skutku? Według mojej opinii jest to mało prawdopodobne, patrząc na nasz zarząd i jego zachowania w poprzednim okienku myślę, że jest to zasłona dymna, aby w spokoju domknąć inne transfery. Musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i zaufać zarządowi, że na pierwszym treningu za niespełna dwa tygodnie zobaczymy nowych zawodników, a przynajmniej jednego, aby cały sztab szkoleniowy miał jak najwięcej czasu na pracę z całym zespołem, bo cel jest jeden : awans do Ekstraklasy.

Czytany 111 razy

Tabela

# Zespół Mecze Pkt
1 Miedź Legnica 20 44
2 Widzew Łódź 20 39
3 Korona Kielce 20 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 32
5 Sandecja Nowy Sącz 20 31
6 GKS Tychy 20 30
Kalendarium
Polska Konarski Jan
102 - urodziny dziś
Polska Niedźwiedź Janusz
40 - urodziny dziś
Polska Chańko Jacek
48 - urodziny za 2 dni
Polska Czubak Karol
22 - urodziny za 2 dni
Polska Wewiór Krzysztof
54 - urodziny za 3 dni
Polska Jaskot Andrzej
51 - urodziny za 3 dni
Polska Małocha Wojciech
49 - urodziny za 3 dni
Polska Bonk Grzegorz
45 - urodziny za 3 dni
Polska Budka Adrian
42 - urodziny za 3 dni
Serbia Melunović Alen
32 - urodziny za 3 dni