Dział wiadomości

Redaktor naczelny

Adam Sadowiak 

Redaktorzy

Krystian Ruciński

Artur Wachowicz

Zbigniew Żubryj

Michał Franczyk

Jakub Chmielecki

Paulina Wagner

Krzysztof Szymczak

Patryk Nusbaum

Bartłomiej Barański

Dział fotograficzny

Anna Wegner-Bonisławska

Dział Techniczny

Piotr Walczak

Kontakt
czwartek, 30 grudzień 2021 12:45

CO Z TRANSFERAMI WIDZEWA ?

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Anka WB Anka WB

Od kilku tygodni piłkarze Widzewa przebywaj na urlopach i jak nas przez wiele lat przyzwyczajono, zawsze był to czas wielu spekulacji i plotek transferowych.

Jak jest teraz? Jest inaczej, nowy zarząd na czele z Prezesem Dróżdżem podkreślają na każdym kroku, jak ważne jest dla nich, aby nie było przecieków z klubu, zresztą Prezes w jednym z wywiadów wyraźnie zaznaczył, że jak złapie kogoś, kto wynosi informację z klubu, to od razu wylatuję. I co nam kibicom w pewnym sensie, może się nie podobać, to zarząd słowa dotrzymuje, ale to tak pół żartem pół serio wszyscy zdajemy sobie sprawę, że transfery lubią ciszę. Prezes, jak i dyrektor sportowy podkreślają, że chcieliby mieć nowych graczy już na pierwszym treningu, a najpóźniej do zgrupowania w Turcji.

W mediach ostatnio pojawiły się dwa nazwiska piłkarzy, których łączy się z Widzewem, a pierwszym z nich jest Dominik Piła, który jest czołowym piłkarzem Chrobrego Głogów, a w dodatku jest młodzieżowcem mającym 20 lat l, któremu kontrakt kończy się w lecie.Jak piszą media w grę o młodzieżowca z Głogowa, weszły też kluby z ekstraklasy.

Drugim piłkarzem łączonym z Widzewem jest pochodzący z Norwegii 27-letni skrzydłowy Kristoffer Normann Hansen występujący w 10 zespole Norweskiej ekstraklasy Sandefjord, zawodnik ten rozegrał dwadzieścia sześć meczów, strzelając przy tym 7 bramek i zaliczając 6 asyst.

Obydwa transfery wyglądają na dość spore wzmocnienia, tylko, czy dojdą one do skutku? Według mojej opinii jest to mało prawdopodobne, patrząc na nasz zarząd i jego zachowania w poprzednim okienku myślę, że jest to zasłona dymna, aby w spokoju domknąć inne transfery. Musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i zaufać zarządowi, że na pierwszym treningu za niespełna dwa tygodnie zobaczymy nowych zawodników, a przynajmniej jednego, aby cały sztab szkoleniowy miał jak najwięcej czasu na pracę z całym zespołem, bo cel jest jeden : awans do Ekstraklasy.

Czytany 147 razy

Następny mecz

Sezon 2022/23 - Kolejka 6
Datum sobota, 20 Sie 2022 Beginn 20:00
Warta Poznań
Warta Poznań
-:- Widzew Łódź
Widzew Łódź

Tabela

# Zespół Mecze Pkt
10 Korona Kielce 5 7
11 Górnik Zabrze 4 6
12 Warta Poznań 5 6
13 Widzew Łódź 5 4
14 Jagiellonia Białystok 5 4
15 Piast Gliwice 4 3
Kalendarium
Finlandia Riski Riku
33 - urodziny dziś
Hiszpania del Toro Cristian
29 - urodziny dziś
Słowacja Ravas Henrich
25 - urodziny dziś
Polska Milczarek Mateusz
30 - urodziny za 2 dni
Polska Woźniak Fabian
25 - urodziny za 4 dni
Polska Drajer Marcin
46 - urodziny za 5 dni
Polska Wyczałkowski Artur
46 - urodziny za 5 dni
Portugalia Pinheiro Bruno
35 - urodziny za 5 dni
Azerbejdżan Macidov Ruslan
37 - urodziny za 6 dni
Polska Augustyniak Tomasz
47 - urodziny za 7 dni