Dział wiadomości

Redaktor naczelny

Adam Sadowiak 

Redaktorzy

Krystian Ruciński

Artur Wachowicz

Zbigniew Żubryj

Michał Franczyk

Jakub Chmielecki

Paulina Wagner

Krzysztof Szymczak

Patryk Nusbaum

Bartłomiej Barański

Dział fotograficzny

Anna Wegner-Bonisławska

Dział Techniczny

Piotr Walczak

Kontakt
wtorek, 12 październik 2021 12:19

Oceny widzewiaków po meczu z GKS-em Jastrzębie

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oceny widzewiaków po meczu z GKS-em Jastrzębie Anka WB

Jakub Wrąbel 4 Bezrobotny zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu z GKS-em. Przy rzucie karnym nie miał nic do powiedzenia, a następnych sytuacji bramkowych, zagrażających jego bramce, się nie doczekał.

Krystian Nowak 5 Bezbłędny w niedzielny wieczór. Był ostoją defensywy, często starał się wprowadzać piłkę, będąc centralnym środkowym obrońcą. Bardzo dobry występ Krystiana.

Daniel Tanżyna 4 To on rozpoczął akcję, po której bramkę strzelił Danielak. Znów dobrze wprowadzał piłkę i wygrywał pojedynki główkowe. Pomimo kilku mniejszych błędów występ „Dixona” należy uznać za solidny.

Patryk Stępiński 3+ Brakowało u tego zawodnika większego zdecydowania i dynamiki, gdy miał przed sobą dużo wolnej przestrzeni. Niepotrzebnie cofał piłkę, gdy można było ją rozegrać z wyżej grającymi formacjami. Z perspektywy całego meczu nie popełnił żadnego błędu.

Paweł Zieliński 4 Dobre wejścia ofensywne, dobra praca w defensywie na prawej stronie ze Stępińskim. Ale to już standard. Zieliński jest pewniakiem do składu na każdy kolejny mecz.

Mateusz Michalski 3+ W niedzielnym spotkaniu ustawiony był bardziej w centrum boiska, niż na jego boku. Przyzwoicie wyglądała jako praca, ale bez większych fajerwerków.

Dominik Kun 4 Znów ustawiony na skrzydle, znów zalicza asysty. Tym razem do swojego dorobku dorzucił dwa ostatnie podania, choć ocene znacznie zmniejsza mu sprokurowany rzut karny, po którym dał się ograć jak amator. Wciąż mam wrażenie, że Dominik lepiej prezentuje się w środku, niż przy linii.

Marek Hanousek 4 Może to nie jest tak wyśmienity poziom jak na początku sezonu, ale Marek wciąż trzyma klasę. O spadku formy tutaj nie ma mowy mówić, bo Czech wykonuje w środku pola gigantyczną pracę na rzecz całego zespołu.

Karol Danielak 5- Według mnie najlepszy zawodnik na boisku. Ostatni tak dobry mecz rozegrał w pierwszej kolejce z Sandecją. Teraz, podobnie jak z Sandecją, zdobył bramkę i rozegrał świetne zawody.

Mattia Montini 4+ Drugi mecz napastnika od pierwszej minuty w tym sezonie. Pierwsza połowa w jego wykonaniu kapitalna. Wychodził do podań, dał się faulować w newralgicznych miejscach na boisku, a do tego dołożył gola. Druga połowa to już większa liczba strat i zmiana przed końcem meczu.

Bartosz Guzdek 4 Kolejny dobry mecz młodzieżowego napastnika Widzewa. Jest ruchliwy, a obrońcą ciężko go upilnować. Świetnie odnalazł się w sytuacji bramkowej. To jest ten instynkt strzelca.

 

skala ocen (1-6):

1 - Poniżej krytyki

2 - Słabo

3 - Przyzwoicie 

4 - Dobrze

5 - Bardzo dobrze

6 - Kapitalnie

Czytany 55 razy

Następny mecz

Sezon 2021/22 - Kolejka 20
Datum niedziela, 05 Gru 2021 Beginn 15:00
Chrobry Głogów
Chrobry Głogów
-:- Widzew Łódź
Widzew Łódź

Tabela

# Zespół Mecze Pkt
1 Miedź Legnica 19 41
2 Widzew Łódź 19 38
3 Korona Kielce 19 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 32
5 Sandecja Nowy Sącz 19 31
6 GKS Tychy 19 30
Kalendarium
Polska Chałaśkiewicz Sławomir
58 - urodziny dziś
Polska Robak Marcin
39 - urodziny dziś
Polska Krzywicki Marcin
35 - urodziny dziś
Polska Olczak Sebastian
30 - urodziny jutro
Tunezja Abbes Hachem
35 - urodziny za 2 dni
Polska Sokołowicz Michał
33 - urodziny za 3 dni
Polska Wachaczyk Krzysztof
61 - urodziny za 4 dni
Polska Kaczmarek Marcin
42 - urodziny za 4 dni
Polska Gibas Mikołaj
23 - urodziny za 4 dni
Polska Pawelec Sławomir
53 - urodziny za 5 dni