piątek, 15 listopad 2019 21:43

Widzew liderem - przynajmniej do jutra

Łodzinie wygrali z Gryfem Wejherowo 4:0. W spotkaniu Widzewiacy pokazali dwa oblicza. W pierwszej połowie Czerwono-Biało-Czerwoni zagrali bardzo słabo. W drugiej pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony i dołożyli trzy bramki.
piątek, 15 listopad 2019 07:48

Gryf Wejherowo - rywal w XVIII kolejce

W dniu dzisiejszym w Łodzi Widzew podejmować będzie Gryf Wejherowo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10. Arbitrem tego spotkania będzie Konrad Gąsiorowski, dla którego będzie to pierwsze spotkanie z udziałem Czerwono-Biało-Czerwonych.
środa, 13 listopad 2019 21:57

Zapowiedź XVIII kolejki

Już w piątek wystartuje runda rewanżowa drugoligowych rozgrywek. Ostatnie spotkanie zostanie rozegrane dopiero 27 listopada.
niedziela, 10 listopad 2019 16:37

Wysoka wygrana w Pruszkowie

W Pruszkowie po kanonadzie łódzki Widzew pokonał miejscowego Znicza 6:0. Mecz ustawiła druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Marcina Bochenka w 25 minucie. W meczowej jedenastce zamiast kontuzjowanego Daniela Mąkę zastąpił Adam Radwański.
sobota, 09 listopad 2019 18:50

Znicz Pruszków - rywal Widzewa

W dniu jutrzejszym o godzinie 13:05 łódzki Widzew zmierzy się w Pruszkowie ze Zniczem. Arbitrem spotkania będzie Karol Iwanowicz, dla którego będzie to trzecie spotkanie z udziałem Widzewa w tym sezonie.
piątek, 08 listopad 2019 21:25

Zapowiedź XVII kolejki

Przed kibicami siedemnasta kolejka, czyli ostatnia „jesienna” kolejka. Jednak to nie koniec emocji dla kibiców łódzkiego Widzewa w tym roku. Przed nami jeszcze trzy kolejki rundy wiosennej, które zostaną rozegrane awansem.
niedziela, 03 listopad 2019 20:16

Sensacja była bardzo blisko

Koszykarki Widzewa postawiły się bardzo mocno faworytowi z Bydgoszczy. Łodzianki o mały włos nie odniosły zwycięstwa. Mimo wielu osłabien kadrowych widzewianki fantastycznie zagrały drugą połowę meczu i po walce przegrały zaledwie 74:81. Kolejne spotkanie Widzew rozegra 23 Listopada w Toruniu. CosinusMED Widzew-Łódź- Artego Bydgoszcz 74:81 (17:26, 14:21, 20:12, 23:22)
Mateusz Możdżeń opisuje przebieg meczu...