wtorek, 23 luty 2021 20:27

Wzmocnienie środka? "

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tylko dwa dni zostały na wprowadzenie świeżej krwi do zespołu. Wczoraj, na antenie Radia Widzew padła deklaracja z ust M. Broniszewskiego, że trwają starania o pozyskanie środkowego pomocnika. Na tej pozycji występowali w trwających rozgrywkach M. Możdżeń i Patryk Mucha, ewentualnie M. Fundambu, ale takie ustawienie było najrzadziej stosowane.

Do tej pory branych pod uwagę było dwóch kandydatów : Mario Babić i Nika Kwekweskiri. Ten pierwszy nie przeszedł testów, a drugi wybrał kierunek Poznań - Lech.

Co dokładnie powiedział M. Broniszewski? "Chcemy wykorzystać okienko transferowe do ostatnich minut. Nie składamy broni, bo mamy świadomość, jakie potrzeby ma ta drużyna. Szukamy okazji, żeby wzmocnić zespół na miarę posiadanych możliwości. Nie ustajemy w poszukiwaniach, bacznie przyglądamy się kilku kandydatom, ale nasza ocena sportowa to jedno, a drugie, to możliwości klubu. Ten aspekt zależy już tylko od zarządzających ".

Jeśli nie uda się podpisać kontaktu do środy do 23:59, to pozostaje tylko tzw wolny transfer. Sztab trenerski nie wyklucza takiego ruchu.

Czytany 137 razy