sobota, 20 luty 2021 18:57

Pewna wygrana z Koroną!

Napisane przez KS
Anka WB Anka WB

Kibice przed tym meczem mieli prawo niepokoić się o formę naszych piłkarzy przed pierwszym meczem w tym roku...

Na wstępie trzeba dodać, że mecz z Koroną był meczem zaległym, a więc zalicza się do spotkań rozegranych jesienią. Widzew dobrze prezentował się od pierwszych minut. W 11. minucie świetnie zaprezentował się duet napastników Tomczyk-Kita. Ten drugi został sfaulowany w polu karnym i pewnie pokonał Kozła z jedenastu metrów. 1:0! Widzew po zdobytej bramce nie cofnął się, a nieustannie atakował, co opłaciło się Samcu-Talarowi, który po indywidualnej akcji dobił strzał Kity i mieliśmy drugą bramkę debiutanta w tym meczu. Niezła I połowa!

A na początku drugiej mogło być jeszcze piękniej, ale tym razem wychowanek Lecha z numerem 8 nie wykorzystał rzutu karnego i wciąż było 2:0. Z czasem goście zaczęli czuć krew. Bardzo dobrą okazję do strzelenia gola miał Pervan, ale nie trafił czysto w piłkę strzałem głową. Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Wrąbla. Pod koniec meczu znakomitą okazję miał Nowak, ale z kilku metrów nie trafił w bramkę strzałem z woleja.

Wynik nie uległ już zmianie i gospodarze dość pewnie pokonali spadkowicza z Ekstraklasy! Brawo!