czwartek, 18 luty 2021 22:23

E.Dobi ,,Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego okresu’’

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
foto Widzew.com foto Widzew.com

 

Dziś na terenie ośrodka Łodzianki, tuż przed treningiem pierwszej drużyny miał miejsce briefing prasowy.Trener Enkeleid Dobi,który brał w nim udział,odpowiadał na pytania dotyczące najbliższego spotkania oraz skrócił podsumowując zgrupowanie w Turcji.

 

Według trenera,praca wykonana na obozie została zrealizowana w 100%,oraz stała na wysokim poziomie.

Przede wszystkim sprzyjała pogoda i bardzo dobrze przygotowane boiska,co do których nikt nie miał zastrzeżeń i nasi zawodnicy mogli w pełni optymalnie trenować i szkolić rózne aspekty gry.Na obozie trenowali 2 razy dziennie oraz rozegrali łącznie trzy sparingi,na ktore wynik trener Dobi radził patrzeć jako aspekt drugoplanowy.

 

Pytanie również było o kontuzjowanego bramkarza Miłosza Mleczkę,który przechodzi badania i wtedy też okaże się, czy piłkarz zostanie poddany zabiegowi, lub rehabilitacja.Na ten moment nie mozna wykluczyc obu tych opcji,poniewaz czekamy na decyzje doktora Grabowskiego.

 

-Pierwsza jedenastka zaczyna się pomału klarować,mamy dwa dni do meczu i nigdy nic nie wiadomo(...)

Na Jutro zaplanowany jest też  trening,w którym to nasi piłkarze odbeda jednostke treningowa na głównej płycie boiska..Na koniec padło pytanie ,kto będzie kapitanem drużyny,jakoby miał być wybrany nowy kapitan drużyny,lecz cała ta sytuacja okazała się nieprawdziwa i jak twierdzi trener Dobi kapitanem jest i będzie Marcin Robak.

-Kapitanem musi być osoba zasłużona, lider zespołu oraz osoba która na to zasługuje, taka osobą jest Marcin...

Czytany 58 razy