środa, 13 styczeń 2021 21:22

Ważny gracz wrócił do treningów!

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegły czwartek piłkarze Widzewa zainaugurowali przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Dobrą informacją jest fakt, że pomimo braku transferów grono piłkarzy uczestniczących w treningu powiększyło się.

Równolegle do toczącej się rundy jesiennej kibice Widzewa zastanawiali się, kiedy do treningów powróci Przemysław Kita. Powrót byłego gracza Olimpii Grudziądz zbiegł się ze startem przygotowań Widzewa do rundy wiosennej. Wydaje się, że właśnie powrót Kity będzie jednym z największych wzmocnień drużyny prowadzonej przez trenera Dobiego. Zarówno w rundzie wiosennej, jeszcze w II-lidze, jak i w I-ligowej rundzie jesiennej brak tego zawodnika był mocno odczuwalny. 

Przypomnijmy, że Przemysław Kita doznał groźnej kontuzji w meczu sparingowym rozegranym 8 lutego 2020 roku z KKS-em Kalisz. W starciu tym kontuzji nabawił się także Krystian Nowak. Stoper wrócił jednak do gry po sześciu miesiącach. W przypadku Kity uraz okazał się poważniejszy niż przypuszczano, przez co piłkarz dopiero teraz może powoli zaczynać trenować na pełnych obrotach.

Czytany 122 razy