czwartek, 07 styczeń 2021 15:28

Skład na pierwszy trening w 2021 roku

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Piłkarze pierwszej drużyny Widzewa rozpoczynają w czwartek przygotowania do rundy wiosennej. Na treningu w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego pojawi się 20 graczy.

W czwartkowy poranek piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym przeszli badania na obecność koronawirusa. U wszystkich dały one wynik negatywny. W pierwszych zajęciach ma wziąć udział 19 piłkarzy z dotychczasowej kadry oraz testowany środkowy pomocnik Dawid Pakulski z Zagłębia Lubin.

Po raz pierwszy po dłuższej przerwie z drużyną ma trenować Przemysław Kita. W zajęciach w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego zabraknie za to Petara Mikulicia. Chorwacki defensor  wrócił już do Łodzi po leczeniu urazu w swoim kraju i dzisiaj kontynuował badania pod okiem klubowego lekarza Radosława Grabowskiego.

Na treningu zabraknie trzech innych zawodników pierwszej drużyny. Robert Prochownik, Karol Czubak i Marcel Pięczek dziś byli na badaniach medycznych wymaganych po objawowym przejściu zakażenia koronawirusem.

Na starcie przygotowań zabraknir też Daniela Mąki, który rozmawia z zarządem klubu na temat swojej przyszłości w zespole Widzewa.

Kadra drużyny Widzewa na pierwszy trening w 2021 roku:

Bramkarze: Miłosz Mleczko, Wojciech Pawłowski, Konrad Reszka

Obrońcy: Filip Becht, Michał Grudniewski, Łukasz Kosakiewicz, Krystian Nowak, Sebastian Rudol, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna

Pomocnicy: Michael Ameyaw, Merveille Fundambu, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Patryk Mucha, Bartłomiej Poczobut, Dawid Pakulski (zawodnik testowany)

Napastnicy: Przemysław Kita, Marcin Robak

Czytany 50 razy