piątek, 04 grudzień 2020 16:02

widzewlodz.info typuje XVI kolejkę Fortuna I-ligi!

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W nadchodzący weekend rozegrana zostanie przedostatnia seria gier na pierwszoligowych boiskach.

 

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn

W pierwszym meczu tej serii gier dobrze spisująca się Miedź podejmie również znajdujący się w dobrej dyspozycji Stomil Olsztyn. Ewentualne zwycięstwo gospodarzy, którzy są w tym meczu faworytami, pozwoliłoby Miedzi na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce rozgrywek. Obie drużyny w ostatnich kolejkach wygrywają swoje mecze, ale Miedź odnosi zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalami. Trzy punkty powinny zostać w Legnicy.

Nasz typ: 1/ 2:0

 

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów

Obie drużyny miał w tym sezonie walczyć o utrzymanie. Wydaje się jednak, że goście raczej szybko zapewnią sobie utrzymanie w I-lidze. Gospodarze natomiast odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu i trochę poprawili swoją sytuację w tabeli. Obie drużyny skupią się raczej na zablokowaniu dostępu do własnej bramki, a mecz zakończyć może się remisem.

Nasz typ: X/ 1:1

 

Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź

W Niecieczy czeka nas absolutny hit szesnastej serii gier na pierwszoligowych boiskach. Czeka nas mecz lidera z wiceliderem. Goście odnotowują w ostatnich meczach spadek formy, a możliwa porażka w Niecieczy będzie tego potwierdzeniem.

Nasz typ: 1/ 3:2

 

Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów

Drużyna z Głogowa spisuje się w trwającej kampanii znacznie poniżej oczekiwań. Chrobry ma problem z ustabilizowaniem formy, co skutkuje dopiero trzynastym miejscem w tabeli. Resovia jest natomiast przedostatnia, ale w tym przypadku nie jest to raczej większe zaskoczenie. Goście bowiem mają przede wszystkim utrzymać się w lidze. Wydaje się, że Resovia jest dla Chrobrego idealnym rywalem, aby zainkasować trzy punkty i przed przerwą zimową polepszyć swoją sytuację w tabeli.

Nasz typ: 1/ 3:1

 

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz

Goście muszą szukać punktów w każdym spotkaniu. Sandecja zdobyła do tej pory sześć punktów i znajduje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Ciężko przypuszczać, aby coś miało się zmienić po niedzielnym meczu w Niepołomicach, gdzie Puszcza przegrywa rzadko.

Nasz typ: 1/ 2:1

 

Radomiak Radom - Arka Gdynia

W Radomiu dojdzie również do ciekawego starcia. Obie drużyny aspirują do awansu. Wydaje się jednak, że w obecnym momencie w lepszej dyspozycji znajduje się Radomiak. Gospodarze będą faworytem tego starcia i raczej odniosą wygraną.

Nasz typ: 1/ 2:1

 

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 

Górnik, w przypadku zwycięstwa, zapewni sobie miejsce w pierwszej szóstce na koniec rundy jesiennej. Przeciwnik wydaje się ku temu idealny, bowiem Zagłębie spisuje się poniżej oczekiwań. Faworytem jest Górnik, który raczej zainkasuje trzy punkty.

Nasz typ: 1/ 2:0

 

GKS Tychy - Odra Opole

Faworytem jest GKS. Odra po dobrym początku sezonu wyraźnie straciła formę. Mecz raczej nie skończy się niespodzianką i tyszanie zdobędą kolejne trzy punkty.

Nasz typ: 1/ 2:0

 

Widzew Łódź - Korona Kielce 

Mecz w Łodzi będzie spotkaniem kończącym tą serię gier. Widzew dalej ma aspiracje do zajęcia miejsca w pierwszej szóstce. Podobne cele przyświecają gościom. Atutem Widzewa będzie jednak swój stadion, na którym łodzianie nie przegrywają. Jeżeli łodzianie chcą zachować kontakt z pierwszą szóstką muszą wygrać. Widzew musi także ustabilizować swoją formę. Bez wygrania 3-4 meczów z rzędu, o pierwszej szóstce można najwyżej pomarzyć.

Nasz typ: 1/ 2:1

Czytany 51 razy