czwartek, 03 grudzień 2020 19:48

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła

Napisane przez KS
Anka WB Anka WB

Po ostatniej obiecującej wygranej nad Arką, liczyliśmy na walkę o trzy punkty w Tychach...

Świetnie weszliśmy w ten mecz. Gospodarze zostali zamknięci na własnej połowie. W 7. minucie po odbiorze Ameyawa Robak próbował przelobować Jałochę, ale przesadził. Dwie minuty później widzieliśmy ładną kombinacyjną akcję, którą strzałem z kilkunastu metrów zakończył Możdżeń. Zasłużone 0:1! Z biegiem czasu GKS zaczął się rozpędzać. W 23. minucie Paprocki celnie dograł do Lewickiego, a ten się nie pomylił i mieliśmy już remis. Role na boisku się odwróciły. Do końca pierwszej połowy żadna z ekip nie wykreowała żadnej sytuacji bramkowej.

Początek drugiej części spotkania był już pod dyktando Tychów. W 64. minucie Robak niefortunnie wybijał piłkę wprost pod nogi rywala. Biel zerwał pajęczynę i gospodarze wyszli na prowadzenie. Tyszanie nacierali, ale wynik końcowy ostatecznie nie uległ zmianie.