czwartek, 03 grudzień 2020 13:36

Przypuszczalny skład Widzewa na GKS Tychy

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zespole prowadzonym przez Enkelieda Dobiego wciąż jest kilka problemów kadrowych, co ogranicza pewien wachlarz możliwości. Pocieszeniem jest fakt, że do treningów wróciło dwóch piłkarzy wcześniej pauzujących. 

Bramka

Największe szanse na występ ma z pewnością Miłosz Mleczko, który od kilku kolejek prezentuje dobry poziom. W kilku sytuacjach popisał się broniąc trudne piłki. Biorąc pod uwagę fakt, że cieszy się od dłuższego czasu dużym zaufaniem u trenera to właśnie między słupkami wszyscy powinni spodsiewać się właśnie jego.

Obrona 

Do treningów wrócił Filip Becht, niemniej szkoleniowiec może wychodzić z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia. To zatem pozwala sądzić, że po bokach ponownie ujrzymy Łukasza Kosakiewicza i Patryka Stępińskiego. W środku obiecująco wygląda dyspozycja pary Michała Grudniewskiego z Krystianem Nowakiem. Trudno więc spodziewać się Daniela Tanżyny, który ostatnio nie był w formie.

Pomoc

Na skrzydłach również nie spodziewamy się zmian. Michael Ameyaw pokazał, że po kontuzji nie ma śladu i to jego pewnie zobaczymy na boku. Z drugiej powinien biegać z kolei Dominik Kun. Zmianie może ulec natomiast para środkowych pomocników. Do składu może wskoczyć Patryk Mucha, nie wiadomo jednak dokładnie za kogo. Typujemy, że trener na ławce posadzi Mateusza Możdżenia. Bartłomiej Poczobut chyba lepiej spisuje się w destrukcji i dlatego też to jego prędzej ujrzymy na boisku.

Atak

W przodzie dobrze zaprezentowali się Marcin Robak z Karolem Czubakiem. Obaj w ostatnim meczu byli ogromnym zagrożeniem dla rywala. Postawienie na nich ponownie pozwoli na poprawę współpracy pomiędzy jednym i drugim napastnikiem.

 

 

Czytany 98 razy