wtorek, 01 grudzień 2020 20:00

Hachem Abbes kończy 34 lata!

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Widzewie zdążyło w ostatnich latach wystąpić wielu obcokrajowców. Wśród nich są piłkarze z różnych zakątków świata, do których polskie kluby nie zaglądają. Jednym z tych państw jest Tunezja. To właśnie stamtąd na Piłsudskiego trafił ciekawy obrońca- Hachem Abbes.

Mający dziś 34 lata tunezyjski obrońca swego czasu był ważnym punktem defensywy Widzewa. Swoją grą zyskał wielu zwolenników, choć początkowo nie wszyscy wierzyli w transfer tego zawodnika. Z czasem jednak przekonał co do swoich umiejętności widzewskich kibiców. Łącznie w barwach klubu ze wschodniej części miasta rozegrał 44 spotkania strzelając jednego gola. 

Do łódzkiego klubu trafił w sezonie 2011/12 i spędził w nim 3 sezony. Co robi dziś były defensor łodzian? Po odejściu z Widzewa powrócił do rodzimego kraju, lecz w sezonie 2019/20 przeniósł się do jednego z saudyjskich klubów podpisując kontrakt z Al- Nahda. Jest to klub grający na drugim poziomie rozgrywkowym w kraju i obecnie zajmuje 14 miejsce w dwudziestozespołowej lidze.

Z okazji urodzin redakcja widzewlodz.info chciałaby życzyć zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

Czytany 70 razy