niedziela, 04 kwiecień 2021 21:54

Raport wypożyczonych

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tylko jeden z trójki naszych zawodników czasowo reprezentujących barwy innych klubów, zagrał w miniony weekend.

Był to Marcel Pięczek, który barwach Puszczy Niepołomice zagrał pełny wymiar czasowy w zwycięskim, wyjazdowym spotkaniu z GKS Jastrzębie zakończonym wynikiem 1:2. Co godne podkreślenia, Marcel wystawiony został na pozycji lewego obrońcy.

Robert Prochownik już chyba przyzwyczaił i siebie i nas do zwiedzania trybun, bo znów trener Dariusz Dudek nie wpisał naszego zawodnika do protokołu meczowego, nawet w rubryce Zawodnicy Rezerwowi. Wypada zapytać, jaki jest sens wypożyczania zawodnika, skoro nie łapie w tej rundzie nawet minuty. 

Pomorzanin Toruń w ten weekend pauzował, więc Kamil Piskorski nie miał szans zaprezentować swoich umiejętności w warunkach meczowych. 

 

Raport

Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice)- 90 minut, bez bramki

Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz)- 0 minut

Kamil Piskorski (Pomorzanin Toruń)- 0 minut (zespół pauzował) 

Czytany 70 razy