Bramka Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Czas gry Bramki Łącznie Bramka Karny Asysta Samobój Żółta Kartka Druga Żółta Kartka Czerwona Kartka Niestrzelony karny
1   Mleczko Miłosz 13 13 0 0 1,170 0 0 0 0 0 1 0 0 0
24   Pawłowski Wojciech 2 2 0 0 180 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44   Wrąbel Jakub 9 9 0 0 810 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69   Reszka Konrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98   Kudrjavcevs Vjaceslavs 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2,160 0 0 0 0 0 1 0 0 0
 Obrona Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Czas gry Bramki Łącznie Bramka Karny Asysta Samobój Żółta Kartka Druga Żółta Kartka Czerwona Kartka Niestrzelony karny
2   Grudniewski Michał 12 10 2 2 934 0 0 0 0 0 2 0 0 0
3   Becht Filip 10 6 4 4 555 1 1 0 0 0 2 0 0 0
4   Rudol Sebastian 4 2 2 1 158 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6   Pięczek Marcel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15   Nowak Krystian 17 16 1 0 1,388 1 1 0 1 0 5 1 0 0
20   Gach Kacper 8 7 1 1 629 0 0 0 1 0 2 0 0 0
23   Kosakiewicz Łukasz 21 21 0 1 1,866 0 0 0 4 0 5 0 0 0
27   Tanżyna Daniel 22 20 2 0 1,840 1 1 0 0 0 2 0 0 0
33   Mikulić Petar 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95   Stępiński Patryk 17 13 4 1 1,230 0 0 0 2 0 3 0 0 0
8,690 3 3 0 8 0 21 1 0 0
 Pomoc Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Czas gry Bramki Łącznie Bramka Karny Asysta Samobój Żółta Kartka Druga Żółta Kartka Czerwona Kartka Niestrzelony karny
5   Dias da Cruz Caique 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7   Ojamaa Henrik 10 3 7 3 229 0 0 0 0 0 1 0 0 0
14   Gutowski Konrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16   Poczobut Bartłomiej 22 16 6 5 1,402 0 0 0 0 0 5 1 0 0
18   Mąka Daniel 11 2 9 2 238 0 0 0 0 0 2 0 0 0
19   Mucha Patryk 24 16 8 7 1,487 3 3 0 1 0 1 0 0 0
22   Kun Dominik 24 11 13 11 1,087 0 0 0 1 0 3 0 0 0
25   Hanousek Marek 6 2 4 1 184 0 0 0 0 0 2 1 0 0
29   Ameyaw Michael 19 11 8 9 969 2 2 0 1 0 1 0 0 0
30   Możdżeń Mateusz 21 15 6 8 1,324 2 2 0 3 0 3 0 1 0
70   Fundambu Merveille 14 11 3 11 787 1 1 0 0 0 1 0 0 0
77   Michalski Mateusz 22 18 4 12 1,560 1 1 0 0 0 3 0 0 0
97   Samiec-Talar Piotr 8 3 5 3 223 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9,490 10 10 0 6 0 22 2 1 0
 Atak Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Czas gry Bramki Łącznie Bramka Karny Asysta Samobój Żółta Kartka Druga Żółta Kartka Czerwona Kartka Niestrzelony karny
8   Tomczyk Paweł 9 5 4 5 450 1 0 1 0 0 0 0 0 2
9   Robak Marcin 21 17 4 7 1,448 7 5 2 1 0 2 0 0 0
17   Prochownik Robert 5 4 1 4 298 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68   Czubak Karol 11 3 8 2 377 1 1 0 1 0 0 0 0 0
93   Kita Przemysław 7 7 0 6 486 0 0 0 1 0 1 0 0 0
3,059 9 6 3 4 0 3 0 0 2
 Sztab Widzew Łódź [Widzew Łódź]
Trener
Trener Dobi Enkeleid
Trener