piątek, 13 listopad 2020 14:36

widzewlodz.info typuje XII kolejkę Fortuna I-ligi!

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przed nami już dwunasta seria gier na pierwszoligowych boiskach.

 

Arka Gdynia - GKS Bełchatów

Dwunastą serię gier zainaugurujemy w Gdyni, gdzie Arka zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Faworytem tego starcia są gospodarze, którzy po chwilowej obniżce formy zdają się wracać na właściwe tory. GKS prezentuje się przeciętnie, a dodatkowo we wtorek mierzył się z Widzewem. Trzy punkty powinny zostać nad morzem. 

Nasz typ: 1/ 3:0

 

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

Wydawało się, że Chrobry będzie groźniejszą drużyną. Tymczasem gracze z Głogowa ostatni mecz wygrali 19 września. Ciężko nawet stwierdzić, że głogowianie są faworytem piątkowego starcia. Stomil może walczyć w Głogowie o pełną pulę, choć bardziej możliwy wydaje się podział punktów.

Nasz typ: X/ 1:1

 

Puszcza Niepołomice - Odra Opole

Goście przegrali ostatnie starcie z GKS-em Jastrzębie i była to pewnego rodzaju niespodzianka. Odra zajmuje bowiem czwarte miejsce i w trwającym sezonie wykręca wyniki ponad stan. Teraz jednak graczy z Opola czeka trudna przeprawa w Niepołomicach. Obiekt Puszczy jest niewygodnym miejscem do gry dla każdej przyjeżdżającej drużyny. Gospodarze mogą wygrać.

Nasz typ: 1/ 2:1

 

Widzew Łódź - Resovia Rzeszów

Widzew cały czas chce walczyć o miejsce w pierwszej szóstce, chociaż nie wygrywa meczów. We wtorek zgubił punkty z GKS-em Bełchatów, a w ubiegły piątek w ostatniej minucie meczu dał sobie strzelić gola na remis po błędzie bramkarza i finalnie mecz z Miedzią zakończył się podziałem punktów. Jeżeli łodzianie faktycznie celują w miejsca dające prawo gry w barażach, to powinni udowodnić to w meczu z Resovią. Brak zwycięstwa w starciu z bardzo przeciętnie grającym zespołem z Rzeszowa przekreśli realne szanse na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce, a mówienie o tym będzie zwykłym mydleniem oczu. 

Nasz typ: 1/ 2:0

 

Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec

Gospodarze również celują w miejsca barażowe. Do meczu z Zagłębiem podejdą w roli faworyta i powinni wygrać to spotkanie. 

Nasz typ: 1/ 3:1

 

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 

 

Goście, w tym sezonie, nie przegrali jeszcze meczu. Trudno przypuszczać, aby miało się to zmienić w starciu z GKS-em Jastrzębie, a więc drugą, najsłabszą drużyną w lidze. Faworytem są goście i to oni zainkasują kolejne trzy punkty.

Nasz typ: 2/ 0:3

 

Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz

Korona, wygrywając starcie z Sandecją, wskoczy do górnej części tabeli. Z kolei goście nie mogą już sobie pozwolić na dalsze porażki. W przeciwnym razie graczy z Nowego Sącza nie uratuje nawet fakt, że w tym sezonie spada tylko jedna drużyna. Wydaje się jednak, że w sobotę Sandecja znów zejdzie z boiska pokonana.

Nasz typ: 1/ 2:0

 

Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

To zdecydowanie hit tej serii gier. Do Legnicy uda się Termalica, a więc drużyna, która w trwającym sezonie przegrała tylko jeden mecz. Miedź spisuje się poniżej oczekiwań. Można powiedzieć, że gospodarze są w takiej samej sytuacji, w jakiej jest Widzew. Jeżeli legniczanie nie zaczną szybko wygrywać, mogą wypaść z walki o czołową szóstkę. Wydaje się, że w starciu z Termalicą przełomu jednak nie będzie. Trzy punkty pojadą do Niecieczy, a Miedź przedłuży swoją serię meczów bez zwycięstwa, która trwa już od 30 września. 

Nasz typ: 2/ 1:2

 

Górnik Łęczna - GKS Tychy

Na zakończenie tej serii gier Górnik zmierzy się z GKS-em Tychy. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Zarówno gospodarze, jak i goście spisują się w obecnym sezonie dobrze. Mecz może zakończyć się remisem. 

Nasz typ: X/ 2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytany 100 razy