czwartek, 22 październik 2020 10:20

Widzewlodz.info ogłasza nabór do redakcji! Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Praca dziennikarza, to dla wielu osób wymarzona droga w życiu zawodowym. By marzenia spełniać trzeba wykonać pierwszy krok. Widzewlodz.pl jest miejscem, którego może w tym pomóc.

Oglądasz mecze Widzewa? Interesujesz się wydarzeniami dotyczącymi klubu i przy okazji jesteś kibicem tego? To wszystko jednak dla ciebie mało. Myślisz o tym, by poświęcić się bardziej i odkrywasz w sobie talent do pisania lub po prostu lubisz pisać i wpadł ci do głowy pomysł tworzenia tekstów o Widzewie. Mamy dla ciebie interesującą ofertę. Napisz do nas. Nasza redakcja właśnie poszukuje osób, które chciałyby pisać o Widzewie. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą. Każdy musiał od czegoś zacząć. 

A może pisałeś/pisałaś już o sporcie. Masz doświadczenie w pisaniu i czujesz się dobrze w tworzeniu zapowiedzi, podsumowań czy spisywaniu statystyk. Być może świetnie radzisz sobie w rozmowie i nie widzisz problemów z robieniem wywiadów. Zatem to miejsce dla Ciebie. Nawet jeśli tego doświadczenia nie zyskałeś/aś nigdy wcześniej, możesz je zdobyć teraz.

Co oferujemy:

- współtworzenie zgranej grupy mającej w sercu dobro Widzewa

- szansa dostania akredytacji na mecze Widzewa, konferencje itp.

- możliwość poznania wielu ciekawych osób m.in. legend Widzewa

- pierwsze kroki w karierze dziennikarskiej

Czas wykonać swój pierwszy krok. Napisz do nas i dołącz do widzewlodz.info.

Czytany 87 razy