piątek, 18 wrzesień 2020 17:00

widzewlodz.info typuje IV-kolejkę Fortuna I-ligi!

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Była już zapowiedź kolejki, teraz czas na podjęcie próby przewidzenia możliwych rezultatów nadchodzącej serii gier.

 

Arka Gdynia - Miedź Legnica

Do Gdyni przyjedzie Miedź, która aspiruje przynajmniej do znalezienia się w TOP6 ligi. Arka z kolei nie straciła jeszcze punktu, ale nie zagrała także jednego meczu z powodu pozytywnego testu na koronawirusa u jednego z graczy gdyńskiego zespołu. Nie zmienia się jednak cel gdynian, którzy chcą szybko wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Arka pokazała się z dobrej strony w dwóch meczach i powinna również wygrać z Miedzią.

Nasz typ: 1/ 2:0

 

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn

Powiedzieć, że Widzew zaliczył falstart, to nic nie powiedzieć. Łodzianie zamykają ligową tabelę z trzema porażkami w trzech meczach. Jeżeli ma w końcu nastąpić jakieś przełamanie, to niezbyt mocny Stomil wydaje się przeciwnikiem wręcz idealnym. Dodatkowym atutem dla łodzian będzie własny stadion. Trzeba powiedzieć krótko, jeżeli Widzew nie wygra na własnym obiekcie ze Stomilem, to nie możliwości, żeby wygrać z jakąkolwiek inną drużyną.

Nasz typ: 1/ 2:1

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole

W podobnej sytuacji jest Sandecja, która również nie zdobyła jeszcze punktu w trwającym sezonie. Gracze z Nowego Sącza nie byli nawet blisko zdobycia choćby jednego punktu. Teraz jednak Sandecja podejmuje rywala teoretycznie najsłabszego z dotychczasowych i najwyższy czas, aby gospodarze sobotniego starcia odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozpoczętym niedawno sezonie.

Nasz typ: 1/ 2:1

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 

ŁKS rozegrał bardzo dobry mecz w ubiegłą sobotę, w starciu ze Stomilem. Środowe derby z Widzewem nie były w wykonaniu graczy ŁKS-u wybitnie dobre, ale ich gra starczyła na zwycięstwo i to spowodowało, że spadkowicz z ekstraklasy z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Zagłębie zdobyło z kolei trzy punkty, odnosząc jedno, ale za to okazałe, zwycięstwo 3:0 z GKS-em Tychy. Faworytem sobotniego starcia są jednak goście i to oni raczej zgarną kolejny komplet punktów.

Nasz typ: 2/ 0:2

GKS Bełchtów - GKS Tychy

Goście w pierwszych trzech meczach odnotowali każdy możliwy rezultat w piłce nożnej. Po jednym razie:wygrali, zremisowali i przegrali, co powoduje, że zgromadzili do tej pory cztery punkty. Gospodarze z kolei odnieśli do tej pory jedno zwycięstwo, ale z bardzo wymagającym rywalem, jakim jest Miedź Legnica. Wydaje się, że w Bełchatowie bardzo możliwy jest podział punktów.

Nasz typ: X/ 2:2

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie

Chrobry jest zespołem ogranym na poziomie I-ligi. Drużyna wykonuje założenia trenera Ivana Djurdjevicia i zdobywa punkty. Do tej pory ma na koncie cztery oczka, ale raczej po sobotnim meczu dorobek głogowian zwiększy się o kolejne trzy.

Nasz typ: 1/ 2:0

Termalica Nieciecza - Resovia Rzeszów

Termalica jest kolejną z tych drużyn, które aspirują do walki o TOP6 i zagwarantowanie sobie tym samym miejsca barażowego. Do tej pory gospodarze zdobyli komplet dziewięciu punktów i starcie z Resovią nie powinno być dla nich większym problemem.

Nasz typ: 1/ 2:0

Korona Kielce - Górnik Łęczna

Mająca swoje problemy Korona podejmie Górnika Łęczna. Obie drużyny znajdują się w górnej połowie tabeli i chyba najwięksi optymiści nie powiedzieliby, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Trudno jest tak naprawdę wskazać faworyta niedzielnego starcia. Możliwym rozstrzygnięciem jest remis. 

Nasz typ: X/ 1:1

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice

Radomiak Radom również jest tą drużyną, która nie zgubiła w tym sezonie nawet punktu. Do meczu z Puszczą przystępuje w roli faworyta i rezultat nie powinien być inny niż zwycięstwo gospodarzy.

Nasz typ: 1/ 3:1

 

 

 

 

 

 

Czytany 66 razy