piątek, 11 wrzesień 2020 18:48

Odwołanie Widzewa w sprawie zamknięcia trybun odrzucone!

Napisane przez Informacja Prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Widzew.com Widzew.com Widzew.com

 

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN utrzymała w mocy karę nałożoną na klub z al. Piłsudskiego 138 po ostatnim meczu sezonu 2019/2020, w którym rywalem łodzian był Znicz Pruszków.

Na zwołanym w piątek 11 września posiedzeniu Najwyższej Komisji Odwoławczej Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję o oddaleniu w całości odwołania Widzewa Łódź dotyczącego kary nałożonej na klub. Odwołanie dotyczyło orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN w sprawie niewłaściwego zachowania kibiców podczas meczu II ligi Widzew Łódź - Znicz Pruszków.

Posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN odbyło się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Klub Widzew Łódź, z uwagi na nadzwyczajny tryb jego zwołania, decyzją PZPN nie mógł brać w nim udziału.

W związku z tym w mocy pozostaje nałożona na klub kara zamknięcia trybun B i D podczas dwóch najbliższych domowych meczów ligowych Widzewa. Po uwzględnieniu ustawowych ograniczeń epidemicznych spotkania Fortuna 1 Ligi z ŁKS-em Łódź i Stomilem Olsztyn z wysokości trybun obejrzeć będzie mogło każdorazowo ok. 5600 widzów.

Czytany 82 razy