czwartek, 30 styczeń 2020 18:30

Cel na sobotę? Pokonać lidera!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Anna Wegner-Bonisławska Anna Wegner-Bonisławska Anna Wegner-Bonisławska

Koszykarki Widzew zaczęły kapitalnie 2020 rok. Podopieczne Wojciecha Szawarskiego wygrały, wszystkie mecze od początku nowego roku pokonując kolejno: Ślęzę Wrocław, AZS Uniwersytet Gdański i ostatnio ENEA AZS Poznań. Teraz zadanie będzie znacznie trudniejsze, ponieważ sobotni wieczór do Łodzi przyjedzie Arka Gdynia, która jako jedyna nie zaznała jeszcze smaku porażki w ligowych rozgrywkach w obecnym sezonie.

Dodatkowo gdynianki zdobyły niedawno Puchar Polski, więc gdzie szukać szans naszego zespołu na wygraną w tym meczu? Odpowiedź jest, prosta każda nawet najlepsza passa musi kiedyś mieć swój kres. Sporym atutem Widzewianek powinna być również publiczność, która swoim fanatycznym dopingiem jest, w stanie zdziałać bardzo dużo co już niejednokrotnie podkreślał trener Szawarski, jak i same zawodniczki, które w wielu wywiadach pomeczowych mówiły, że fani są dla nich szóstym zawodnikiem.

Wystarczy przypomnieć choćby spotkanie sprzed kilku lat. Widzewianki w swoim pierwszym sezonie w ekstraklasie podejmowały Gdynianki, które wtedy broniły mistrzowskiego tytułu i w Łodzi sensacyjnie przegrały tamten mecz. Dlaczego więc w sobotę miałoby się to nie zdarzyć? Serdecznie zapraszamy wszystkich  kibiców Widzewa na ten pojedynek. Początek meczu w hali Parkowej w najbliższą sobotę 1 lutego o godzinie 18:00.

Czytany 160 razy