sobota, 25 styczeń 2020 19:22

Widzew nadal niepokonany w 2020 roku !

Napisał
Anna Wegner-Bonisławska Anna Wegner-Bonisławska Anna Wegner-Bonisławska

Początek meczu to przewaga gospodyń, które wygrywały 8:0. Później Widzew zaczął odrabiać straty, ale ostatecznie przegrywał po pierwszej kwarcie 23:28. Druga odsłona była, bardziej wyrównana duet Emery Davis szalał na parkiecie i do przerwy był remis 42:42. Po zmianie stron Widzew był w sporych opałach, ale dzięki dobrej skuteczności na linii rzutów osobistych po trzech kwartach przegrywał 57:62. Ostatnia kwarta to strzelecki popis Davis i fantastyczna gra w obronie widzewianek, które wyszły na kilkupunktową przewagę i nie oddały jej już do końca meczu. Widzew wygrał w Poznaniu 78:69 i co niezwykle ważne odrobił stratę z pierwszego meczu w Łodzi, gdzie przegrał różnicom 8 oczek. Łodzianki odniosły trzecie zwycięstwo z rzędu! Za tydzień podopiecznych Wojciecha Szawarskiego czeka starcie z Arką Gdynia, która jeszcze nie przegrała meczu w bieżącym sezonie.

Enea AZS Poznań CosinusMED Widzew-Łódź 69:78

(28:23, 14:19, 20:15, 7:21)