środa, 25 wrzesień 2019 15:36

Daniel Tanżyna po meczu: "Pokazaliśmy Widzewski charakter!"

Napisane przez KS
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Rozmawialiśmy z ostoją naszej defensywy...

Ze mną Daniel Tanżyna. Dobry wieczór Daniel!

 

- Witam serdecznie. 

 

Jakie to jest uczucie pokonać wicelidera Ekstrakaksy?

 

- No mega fajne, bo przecież nie byliśmy faworytem tego spotkania chyba pierwszy raz odkąd gramy u siebie. Mam nadzieję, że wynik i mecz się wszystkim kibicom spodobał, bo wiadomo, że było to spotkanie pod dużym ciężarem gatunkowym również pod względem kibicowskim. Fajnie, że udało się to starcie wygrać po dobrej grze. Pokazaliśmy widzewski charakter, a to cieszy i napawa optymizmem na przyszłość. Czekamy teraz na sobotę! 

 

To co cieszy to naprawdę dobra gra w defensywie. Przecież Śląsk w II połowie miał bardzo trudno przedrzeć się przez naszą obronę. 

 

- Z tego co pamiętam nie mieli zbyt dużo sytuacji bramkowych. Wojtek Pawłowski się popisał w jednej akcji. Cieszy z pewnością fakt, że zagraliśmy na zero z tyłu z tak dobrą drużyną, bo w lidze niestety to się nie udaje, ale właśnie liczymy, że to jest taki przełom w tym aspekcie.

 

Daniel to teraz życzeniowo. Kto teraz? Może Wisła? Legia? 

 

- Ja tak samo do tego podchodzę. Chciałbym jakieś fajne mecze, żeby odbywały się tutaj w Łodzi i żeby ta przygoda w PP trwała dalej. Jednocześnie skupiamy się na lidze, bo ona jest najważniejsza i mamy w niej jasny cel. 

 

Może jakieś "dwa słowa" od Ciebie do naszej publiki, która nie jest 12,13, a raczej 14 zawodnikiem. 

 

- Odczuwamy to niesamowicie. Publika nas niesie. Fajnie grać na Widzewie!

 

W takim razie do soboty. 

 

- Tak jest. Na razie. 

 

Rozmawiał Adam Sadowiak

Czytany 377 razy