Podsumowanie 8. kolejki II ligi!

Napisane przez KS

...

Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 0:2

Gospodarze chcieli przerwać niechlubną passę pięciu porażek z rzędu. Nie udało się to podczas meczu z Widzewem, który powoli zaczyna grać na miarę swoich możliwości.

Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:1

Do Stargardu przyjechała drużyna, która do tej pory "ugrała" zaledwie dwa punkty. Mecz był dość zacięty, ale to gospodarze okazali się górą.

Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:2

Obie ekipy zaczęły ten sezon nadspodziewanie dobrze. W niedzielne południe kibice obejrzeli ciekawe starcie. Znicz ostatecznie wygrał 2:1 i został nowym liderem rozgrywek. Co by nie mówić - dość sensacyjnym.

Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 2:1

Łęcznianie z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej. W sobotę podejmowali u siebie groźną Resovię, która była podrażniona ostatnią porażką. Pierwsza bramka padła dopiero w 72. minucie i kiedy wydawało się, że to goście wygrają mecz, do głosu doszli gospodarze. Zwycięską bramkę zdobył Banaszak.

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:0

Mecz bez większej historii. Remis żadnej z drużyn nie przyniósł pociechy patrząc na ich miejsca w tabeli.

Stal Rzeszów - GKS Katowice 1:1

Było to bardzo ciekawe spotkanie. Stal chciała prędko wrócić na fotel lidera. Nie stało się to jednak z powodu dobrej postawy "GieKSy", dla której punkt na tak trudnym terenie jest nie małym osiągnięciem.

Garbarnia Kraków - Elana Toruń 0:0

Garbarnia jak dotąd prezentuje się przyzwoicie w przeciwieństwie do gości. Z punktu bardziej cieszy się Elana, choć dla niej słabe to pocieszenie.

Lech II Poznań - Górnik Polkowice (przełożony na 18.09.)

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3

Dla obu drużyn trzy punkty bardzo by się przydały. Lepsi w tym meczu okazali się goście, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w końcowych fragmentach meczu.