sobota, 31 sierpień 2019 23:21

Bartłomiej Poczobut po meczu. "Powiedziałem sobie, że muszę wrócić do swojego grania!"

Napisane przez KS
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komentarz środkowego pomocnika, który rozegrał dziś dobry mecz...

Na początku Bartek gratulacje. Można by powiedzieć nareszcie. Z kim się nie przełamywać jak nie z liderem. 

 

- Dziękuję bardzo. Na pewno cieszy zwycięstwo, ale na pewno cieszy to, że realizowaliśmy te zadania, które nałożył nam trener. Byliśmy bardzo agresywni, wyszliśmy wyżej na rywala, gdzie rywal już popełniał te błędy, my to wykorzystaliśmy i cieszymy się z trzech punktów. 

 

Była w Was taka sportowa złość, po nie uznanej bramce na 2:1, że mieliście takie poczucie - no dobra nie ma tej bramki, ale strzelimy ją prędzej, czy później? 

 

- Wydaję mi się, że byliśmy pewni dzisiaj. Pierwsze 20 minut nie było takie jak sobie zakładaliśmy przed meczem, ale potem graliśmy swoje i dążyliśmy do strzelania bramek i to nam się udało. Na pewno graliśmy bardzo wysoko, bardzo agresywnie i to dało nam efekty. 

 

Publika Was dzisiaj poniosła? 

 

- No na pewno. Uważam, że tutaj gra się bardzo fajnie i publika ciągnie też nas. 

 

Dzisiaj było widać w twoich poczynaniach, że też w wielu sytuacjach wchodziłeś tak twardo jakbyś chciał powiedzieć - chłopie ja tu rządze spadaj! 

 

- Ja mam taki styl. Może tego brakowało ostatnio, ale powiedziałem sobie, że muszę wrócić do swojego grania i to na pewno pomoże i też wiadomo, że cały zespół dobrze wyglądał i obrona też grała agresywnie i to mi pomaga. 

 

Rozmawiał Adam Sadowiak

Czytany 351 razy