sobota, 31 sierpień 2019 22:46

Marcin Robak po meczu. "Drużyna pokazała charakter".

Napisane przez KS
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Tuż po końcowym gwizdku porozmawialiśmy z zawodnikami Widzewa... 

Przede wszystkim gratuluję, bo nadeszło przełamanie i to w pięknym stylu - pokonaliście lidera, Ty też dołożyłeś swoją cegiełkę stawiając kropkę nad "i" pewnie wykonując rzut karny. 

 

- No dokładnie, czekaliśmy na to, żeby zdobyć przed własną publicznością trzy punkty, była ku temu okazja, graliśmy z liderem. Cieszymy się ze zwycięstwa, było to dla nas ciężkie spotkanie, ale drużyna pokazała charakter i wygraliśmy ważne spotkanie. 

 

To chyba było przyjemne po końcowym gwizdku usłyszeć od ponad 15 tys. widzów, że taki Widzew chcieliby oglądać przez cały sezon. 

 

- No tak. Kibice od nas oczekują zwycięstwa w każdym spotkaniu i przede wszystkim walki przez 90 minut. 

 

Teraz przed Wami, co tu ukrywać też trudny wyjazd, bo w Legionowie na pewno łatwo nie będzie, no bo to beniaminek. 

 

- No dokładnie. Gdzieś te spotkania wyjazdowe na początku sezonu nie wychodziły nam najlepiej. Teraz jest okazja po tym meczu u siebie, żeby udowodnić w następnym spotkaniu, że idziemy w dobrą stronę. Ja wierzę, że po tym meczu drużyna poczuła pewność siebie i zagramy dobre spotkanie na wyjeździe. 

 

Rozmawiał Adam Sadowiak

Czytany 574 razy

Komentarze  

0 # Robert Kozakowski 2019-09-01 18:40
Marcin wynik , wynikiem. Trzy punkty były potrzebne , ale ta gra.... Jestem kibicem Widzewa od kat 80 i uwierz że przypomniały mi się najlepsze lata. Dziękuje Ci że wróciłeś dla mnie dołączyłeś do ikon Widzewa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Zacytuj