niedziela, 11 sierpień 2019 12:52

Adam Sadowiak rozpoczyna oficjalną współpracę z klubem

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nasz redakcyjny kolega, Adam Sadowiak rozpoczął współpracę z RTS Widzew Łódź. Adam będzie odpowiedzialny za współpracę klubu z niepełnosprawnymi kibicami naszego klubu. Objął on stanowisko Asystenta ds. kibiców niepełnosprawnych.

Kto zna Adam, wie jak jest on mocno zaangażowany w Widzew i wszystko coś dzieje wokół klubu. Adam pisał na nieistniejącej już niestety stronie widzewlodz.pl, współpracował ze stroną WidzewToMy, pisze u nas, prowadzi blog sportowy. Nasz klub stanowi bardzo ważny element w życiu naszego kolegi.

Wszystkie osoby niepełnosprawne zainteresowane współpracą z klubem mogą kontaktować się z Adamem telefonicznie (tel. 602 284 253) lub mail’owo (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Koledze życzymy wielu wspaniałych chwil na nowym stanowisku oraz dużo radości z wykonywanej pracy.

Czytany 349 razy

Komentarze  

+1 # Krzysiek74 2019-08-11 14:34
Brawon Adam funkcja na którą zasłużyłeś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Zacytuj