sobota, 03 sierpień 2019 20:14

Dramat Widzew wraca z Bytowa bez punktów!

Napisał
(1 głos)

Pierwsza część meczu w Bytowie to głównie walka w środku boiska. Widzew miał jedną okazję do zdobycia gola, ale uderzenie z wolnego Marcina Robaka trafiło w mur. W odpowiedzi w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po centrze zawodnika gospodarzy błąd popełnił, Łukasz Turzyniecki do piłki dopadł Karol Czubaki i płaskim strzałem pokonał Patryka Wolańskiego. Po zmianie stron Widzew szybko doprowadził do wyrównania. Prostopadłą piłkę od Marcina Robaka otrzymał Kita i bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później po rzucie wolnym piłka minimalnie minęła bramkę po uderzeniu Robaka. W 57 minucie Widzew powinien prowadzić 2:1,ale po zagraniu Mąki piłki nie sięgnął Kita i wciąż był remis. W 70 minucie gospodarze ponownie obieli prowadzenie. Piłkę do siatki po strzale głową skierował Hołtyn. Widzew miał jeszcze sporo czasu na wywalczenie korzystnego rezultatu najlepszą okazję miał Daniel Tanrzyna, ale piłkę po jego strzale wylądowała po interwencji golkipera za linią końcową. Widzew niespodziewanie już w drugiej kolejce sezonu wraca z Bytowa bez punktów.

Bytowia Bytów Widzew Łódź 2:1