sobota, 27 lipiec 2019 14:52

11 na Gryf Wejcherowo wg. WidzewLodz.Info

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tak naszym zdaniem powinna wyglądać wyjściowa jedenastka na mecz z Gryfem Wejherowo.

 

Patryk Wolański (bramkarz) mimo ciekawego konkurenta to jednak on naszym zdaniem rozpocznie w bramce pierwszy mecz.

Marcel Pięczek (lewy obrońca) pierwszy z młodzieżowców, mimo młodego wieku twardo i bez kompleksów czyści, wtedy kiedy trzeba i umiejętnie włącza się do akcji ofensywnych.

Sebastian Zieleniecki (stoper) w ostatnim meczu sparingowym popełnił błąd i przez niego Widzew stracił, gola liczymy, że dziś będzie solidnym punktem widzewskiej obrony.

Daniel Tanżyna (stoper) w sparingach był nie do przejścia i grał bardzo solidnie.

Łukasz Turzyniecki (prawy obrońca) wprowadził do zespołu dużo spokoju, na swojej stronie obrony jest zaporą nie do przejścia.

Daniel Mąka (prawy pomocnik) jego doświadczenie jest bardzo ważne w kontekście walki o awans i do tego Walczak jakich mało, takich graczy Widzew bardzo potrzebuje.

Bartłomiej Poczobut (środkowy pomocnik) - dołączył do naszej drużyny w tym okienku transferowym czy pokaże już dziś, że to był dobry ruch widzewskich działaczy?

Adam Radwański (środkowy pomocnik) drugi z młodzieżowców ma dobre uderzenie z dystansu i wielokrotnie to już pokazał, w poprzednim sezonie to on otworzył, wynik w Wejherowie jak będzie dziś?

Michael Ameyaw (Lewy pomocnik) jego ambicja i waleczność połączone z szybkością mogą być dużym atutem podczas meczu w Wejherowie.

Rafał Wolsztyński (napastnik) w sparingach Tworzył ciekawy duet z Marcinem Robakiem i rozumieli się oni bardzo dobrze. Liczymy, że dziś to potwierdzi.

Marcin Robak (napastnik) z jego powrotem są, wiązane olbrzymie nadzieje wierzymy, że już w pierwszym meczu ligowym trafi do siatki.

 
 
 
Czytany 419 razy