piątek, 26 lipiec 2019 08:30

Rafał Wosztyński - Musimy w każdym meczu punktować

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilka słów od napastnika Widzewa Rafała Wolsztyńskiego przed startem nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi.

Adam Sadowiak: Rafał chyba możemy powiedzieć nareszcie. Czterdzieści osiem godzin i nam liga startuje.

Rafał Wolsztyński: Tak. Czekaliśmy na to bardzo długo. Po to się trenuje, żeby potem wyjść w lidze i zagrać. Jesteśmy bardzo głodni tej gry, bo przerwa była bardzo długa. Na szczęście za chwilę startujemy i miejmy nadzieję, że będzie to dla nas udany start.

Jak oceniasz przygotowania do tego sezonu.

Bardzo dobrze. Ja jestem szczęśliwy indywidualnie, bo przepracowałem cały okres przygotowawczy bez żadnego urazu. Większość zawodników jest także zdrowa i to jest najważniejsze. Jak się dobrze przepracuje okres przygotowawczy to później jest się w 100% gotowy na ligę. I tak było w naszym przypadku. Fajnie wszystko zostało ułożone przez sztab i jesteśmy dobrej myśli przed pierwszym spotkaniem.

Pierwsze dwa spotkania gramy z niewygodnymi rywalami. Pierwszy to wyjazd do Wejherowa, potem do Bytowa i dopiero za dwa tygodnie pierwszy mecz na własnym boisku.

Tak jest, ale nie ma co patrzeć na przeciwnika i jak ten terminarz jest ułożony. Musimy w każdym meczu punktować i sprawiać, że kibice będą zadowoleni i będą przychodzili na stadion.

Dwa słowa od Rafała Wolsztyńskiego do kibiców.

Żeby byli i wspierali na dobre i na złe, bo to jest najważniejsze.

 

Czytany 503 razy