poniedziałek, 13 maj 2019 09:13

Bełchatów pozbawia złudzeń

Napisane przez

W Bełchatowie w ostatnim spotkaniu łódzkiego Widzewa w sezonie 2018/19 nasz zespół odniósł drugą porażkę w tym roku. Mecz z GKS zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy i obdarł ze złudzeń kibiców łódzkiej jedenastki.

W piętnastej minucie pierwszego gola dla miejscowych zdobył Paweł Czajkowski. Niespełna kwadrans później po podaniu Rafała Wolsztyńskiego wyrównał Daniel Mąka. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko miejscowi, a obie na swoim koncie zapisał Bartłomiej Bartosiak. Pierwszą strzelił dwie minuty po pojawieniu się na murawie w 68. minucie. Drugą na pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu.

Widzew odnotował drugą z rzędu porażkę, która definitywnie zakończyła marzenia o awansie do I ligi. Łodzianie zakończyli sezon na piątym miejsce. Sezon, który można podsumować jednym słowem - KOMPROMITACJA