sobota, 13 kwiecień 2019 19:10

11 na Pogoń wg. WidzewLodz.Info

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tak naszym zdaniem powinna wyglądać wyjściowa jedenastka na mecz z Pogonią Siedlce.


Patryk Wolański (bramkarz) - pewny punkt widzewskiej jedenastki.
Marcel Pięczek (lewy obrońca) - pierwszy z młodzieżowców, mimo młodego wieku twardo i bez kompleksów czyści wtedy kiedy trzeba i umiejętnie włącza się do akcji ofensywnych.
Sebastian Zieleniecki (stoper) - w ostatnim meczu w Elblągu nie popełniał większych błędów i był pewny w swoich działaniach na środku defensywy.
Daniel Tanżyna (stoper) – to po jego błędzie straciliśmy  bramkę w meczu z Olimpią, ale mimo to prezentował się na placu gry bardzo solidnie.
Łukasz Turzyniecki (prawy  obrońca) - wprowadził do zespołu dużo spokoju, na swojej stronie obrony jest zaporą nie do przejścia.
Daniel Mąka (prawy pomocnik) - jego doświadczenie jest bardzo ważne w kontekście walki o awans i do tego Walczak jakich mało, takich graczy Widzew bardzo potrzebuje.
Kohei Kato (środkowy pomocnik) - dołączył do naszej drużyny jako ostatni, miał na początku trochę zaległości treningowych, ale teraz jest ostoją środka pola widzewskiej ekipy, świetnie czyta poczynania rywali i niema dla niego straconych piłek.
Adam Radwański (środkowy pomocnik) - drugi z młodzieżowców ma dobre uderzenie z dystansu i wielokrotnie to już pokazał, czy wreszcie  się przebudzi i pokaże co naprawdę potrafi?
Mateusz Michalski (prawy pomocnik) - jest najlepszym strzelcem Widzewa i potrafi wkręcić w ziemię każdego rywala, czy  da w niedzielę  powody do radości łódzkiej publiczności?
Rafał Wolsztyński (napastnik) - w meczu w Elblągu strzelił bramkę, która dała Widzewowi remis, liczymy na to, że pójdzie za ciosem i będzie to początek prawdziwej kanonady strzeleckiej w wykonaniu tego zawodnika.
Filip Mihaljević (napastnik) - waleczny i nieustępliwy, piłka go często szuka w polu karnym i do tego jego wzrost może się okazać bardzo pomocny przy stałych fragmentach gry.

Czytany 478 razy