wtorek, 09 kwiecień 2019 19:10

11 na Olimpię wg. WidzewLodz.Info

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tak naszym zdaniem powinna wyglądać wyjściowa jedenastka na mecz w Elblągu.

Patryk Wolański (bramkarz) - pewny punkt widzewskiej jedenastki, w dodatku w dwóch ostatnich meczach zachował czyste konto.

Marcel Pięczek (lewy obrońca) - pierwszy z młodzieżowców, mimo młodego wieku twardo i bez kompleksów czyści wtedy kiedy trzeba i umiejętnie włącza się do akcji ofensywnych.

Sebastian Zieleniecki (stoper) - w ostatnim meczu w Stargardzie nie przegrał żadnego pojedynku główkowego i był pewny w swoich działaniach na środku defensywy.

Daniel Tanżyna (stoper) - nowy nabytek spisuje się bardzo dobrze i często stwarza zagrożenie pod bramka rywala przy stałych fragmentach gry .

Łukasz Tużyniecki (lewy obrońca) - wprowadził do zespołu dużo spokoju, na swojej stronie obrony jest zapora nie do przejścia.

Daniel Maka (prawy pomocnik) - jego doświadczenie jest bardzo ważne w kontekście walki o awans i do tego Walczak jakich mało, takich graczy Widzew bardzo potrzebuje.

Kato (środkowy pomocnik) - dołączył do naszej drużyny jako ostatni, miał na początku trochę zaległości treningowych, ale teraz jest ostoją środka pola widzewskiej ekipy, świetnie czyta poczynania rywali i niema dla niego straconych piłek.

Adam Radwański (środkowy pomocnik) - drugi z młodzieżowców ma dobre uderzenie z dystansu i wielokrotnie to już pokazał, czy w Elblągu się przebudzi i pokaże co naprawdę potrafi?

Mateusz Michalski (prawy pomocnik) - jest najlepszym strzelcem Widzewa i potrafi wkręcić w ziemię każdego rywala, czy w Elblągu znów trafi do siatki?

Filip Michaliević (napastnik) - w meczu w Stargardzie wprowadził dużo ożywienia wchodząc z ławki rezerwowych i do tego jego wzrost może się okazać bardzo pomocny przy stałych fragmentach gry.

Daniel Świderski (napastnik) -waleczny i nieustępliwy, liczymy że w meczu z Olimpia wreszcie się przełamie i będzie to początek strzeleckiej kanonady tego zawodnika.

Czytany 884 razy