poniedziałek, 14 grudzień 2020 15:40

Widzew przegrywa po walce

Napisane przez

Widzewscy Futsaliści przegrali po walce swój pierwszy futsalowy szlagier z Legią.

Obie ekipy przystąpiły do ostatniej kolejki w tej rundzie niezwykle zmotywowane. Mecz ten miał wymiar nie tylko sportowy, ale także psychologiczny, bowiem nie jest tajemnicą, że spotkania Widzewa z Legią na trawie zawsze są rywalizacją o dużym ciężarze gatunkowym. Od początku rywalizacji widzewiacy rzucili się do ataku, chcąc pokazać przeciwnikom, że nie zamierzają oddać wygranej faworytowi bez walki.

W 4. minucie po bramce Maciej Mąkosza z rzutu rożnego widzewiacy wyszli na prowadzenie. Widzewiakom bramka dodała animuszu i szybko planowali powiększyć przewagę, niestety cztery minuty później gospodarze zdołali wyrównać. W niedzielnej rywalizacji nie brakowało ostrych starć i walki o każdą piłkę.

W drugiej połowie Warszawski zespół pokazał swoje doświadczenie wygrywając ostatecznie całe spotkanie 4:3 Pomimo przegranej widzewiacy zasłużyli na wielkie brawa.

Legia Warszawa Futsal - Widzew Łódź Futsal 4:3 (2:2)

Bramki dla Widzewa: Maciej Mąkosza (4'), Norbert Błaszczyk (18'), Michał Bondarenko (39')

Skład Widzewa: Dariusz Słowiński - Jan Dudek, Marcin Stanisławski, Michał Bondarenko, Maciej Mąkosza oraz Norbert Błaszczyk, Tomasz Gąsior, Wojciech Łasak, Tiago Ferreira, Mateusz Pasik - Oleksii Dakhina.