poniedziałek, 15 marzec 2021 19:00

Udany weekend futsalistów

Napisane przez Anna Kalisz
Udany weekend futsalistów Anka WB

Mecz futbolistów do pasjonujących nie należał, natomiast pojedynek futsalistów Widzewa Łódź z Orlikiem Mosina zdecydowanie mógł się podobać.

Dziewięcioosobowy skład mógł sugerować skazanie na porażkę, jednak czerwono- biało- czerwoni się nie poddali. Zagrali bardzo wyrównany mecz, a początek zwiastował nadzieję na wygraną. Po 10 minutach było już 2:0 dla " naszych". Orlik jednak szybko wyrównał. Całe spotkanie było zacięte i wyrównane, akcja goniła akcję i mogło się podobać. Finalnie wynik to 6:3 dla łodzian i dzięki temu podopieczni Marcina Stanisławskiego awansowali na czwarte miejsce w tabeli.

Orlik Mosina – Widzew Łódź 3:6 (2:3)

17′ Lebiedziński, 17′, 33′ Ł. Pieczyński – 6′, 18′ Kopa, 10′, 39′ Gąsior, 31′ Marciniak, 37′ Stanisławski

Orlik: Wasielewski – Ł. Pieczyński, Lebiedziński, D. Pieczyński, Czamucha Rezerwowi: Matuszewski – Gajewski, Downarowicz, Śmiłowski, Jaworski, Bartkowiak

Widzew: Słowiński – Stanisławski, Gąsior, Marciniak, Kopa Rezerwowi: Dachina – Pasik, Łasak, Bondarenko Żółte kartki: Czamucha, Lebiedziński, Wasilewski, Ł. Pieczyński – Stanisławski, Gąsior

Czerwona kartka: Śmiłowski (35. minuta, za faul) Sędziowie: Tomasz Biel (Wałbrzych), Adrian Dorocki (Wałbrzych)