poniedziałek, 08 marzec 2021 12:31

Pewna Wygrana Futsalistów

Napisane przez

Widzew Łódź Futsal zmierzył się w 21 kolejce z Taf Toruń.przeciwnicy łodzian zajmują wysokie 5 miejsce w tabeli.jeśli widzę wiatr wygrali ją stawem Toruń to przeskoczę ją rywali i to oni znajdują się na piątym miejscu czy ten wyczyn się udał? Widzewiacy od początku przeważali w meczu. od 6 minuty postrzale Wojciecha łasaka widzewiacy prowadzili 1 :0
w 9 minucie widzewiacy tracą brake po stracie piłki 1:1
10 minuta bardzo ładny strzał oddaje Damian kopa , który broni bramkarz gości niestety przy dobicce jest już bez radny. 2:1 Dla Widzewa
w 16 minucie ładne podanie od Bramkarza Widzewa Dostaje jan dudek i w pelnyb biegu poperfekcyjnym ustawieniu oddaje strzał bramkarz gości bez radny 3:1 dla widzewa.
Po ładnych i składnych akciach pomimo pierwszych 4 minut wyrównanego meczu widzewiacy schodzą na przerwę prowadząc 3 :1

Po przerwie widzew zaczoł grę bardzo wysoko przez co kontrolował grę i naciskał rywali.

W 8 minucie drugiej połowy i skladnej akcji całego zespołu i grze z pierwzej piłki kolejną ramke dka widzewa Strzela Dudek 4:1
W 16 drugiej połowy minucie po wycowaniu bra mkarza iwykorzystaniu przewagi w polu goscie strzelaja na 4:2
18 minuta przechwyd piłki przez widzewiaków po niedokładnym rozegraniu pezez przeciwników piłka po strzale Marciniaka w pada bezpośrednio do bramki rywali 5:2
w 19minucie po dalekim wyrzucie piłki przez słowinskiego która trafiła bezposrednio na głowe Bondarenki ten oddaje ładny strzał głową.

Widzew przeważał w cały spotkaniu i bezwiększych problemów nie wątpliwie w pełni zasłużenie pokonuje Taf Toruń 6 : meldując się na 5 miejscu w Tabeli.