sobota, 03 kwiecień 2021 10:00

Iloma napastnikami na Zagłębie?

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trener Enkeleid Dobi po raz kolejny zmuszony jest do pewnych rotacji w składzie. Tym razem znowu z gry wypadł Przemysław Kita.

Mimo szerokiego wachlarza na pozycji napastnika szkoleniowiec łodzian ma poważny ból głowy. Do Karola Czubaka, który został wykluczony z gry dołączył również Przemysław Kita. Zwłaszcza problemem jest brak tego drugiego. Jak wiadomo, Kity nie było dłuższy czas. Napastnik wrócił podczas zimowego zgrupowania i stał się sporym wzmocnieniem siły ataku na wiosnę. Dzięki temu albański szkoleniowiec mógł grać bardziej ofensywnie niż miało to miejsce jesienią.

Z powodu braku dwóch atakujących, szkoleniowiec zmuszony jest do pewnych rotacji. Pierwszym wyborem jest oczywiście Marcin Robak, który potrafi grać jako najbardziej wysunięty, z drugiej jednak strony towarzyszyć mu może Paweł Tomczyk, któremu jednak brakuje formy w meczach o punkty. Grając też na dwóch napastników, trener pozbawia się zmienników na ławce rezerwowych, chyba że taką okazałby się Piotr Samiec- Talar, z którego w ostatnim czasie zrezygnował. Jakich decyzji można zatem spodziewać się po trenerze nie tylko w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, ale i w kolejnych.

Czytany 39 razy